ZTE Blade S6, eBay Üzerinden Satışa Sunuldu

0
0
0
0
0
ZTE Blade S6, eBay Üzerinden Satışa Sunuldu
Çin bazlı şirket ZTE'nin yeni telefonu Blade S6, Avrupa'nın büyük bir bölümünde satışa sunuldu.
Son dönemlerde Çin bazlı telefon şirketleri dünya genelinde etkileyici bir ilgi görmekte. Özellikle orta düzey telefonlara yönelen Çinli mobil cihaz üreticileri gerçekten güzel işler çıkarmakta.

Bu şirketlerden biri olan mobil cihaz üreticisi ZTE, bir süre önce Blade S6 isimli telefonunu duyurmuştu. Orta seviye bir telefona göre gayet iyi özellikleri olan Blade S6, bugün eBay üzerinden çoğu Avrupa ülkesinde satışa sunulmuş durumda. 

5-inç HD IPS ekrana sahip ZTE Blade S6, 8 çekirdekli 64-bit Snapdragon 615 işlemci ve Adreno 405 grafik işlemci birimi barındırmakta. 2GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi olan ZTE Blade S6, 13MP arka, 8MP ön kamerası ile de dikkat çekmekte. Android 5.0 Lollipop kullanan MiFavor 3.0 arayüze sahip ZTE Blade S6'nın eBay üzerinden satışa sunulduğu ülkelerin listesi şu şekilde;

Çek Cumhuriyeti
Avusturya
Slovakya
Polonya
Hırvatistan
Macaristan
Romanya
Bulgaristan
Almanya
Portekiz
Belçika
Hollanda
Danimarka
Finlandiya
Norveç
İsveç
Yunanistan
Litvanya
Ukrayna
Belarus
İspanya
Fransa
İtalya
İngiltere

Avrupa ülkeleri dışında Rusya, Amerika ve Brezilya'da da satışa sunulan ZTE Blade S6'nın fiyatı 269 dolar ( güncel dolar kuruna göre 685 Türk lirası ). Zaten Avrupa'da kırk küsür ülke bulunmakta. Bunların yarısında eBay üzerinden satışa sunulan ZTE Blade S6 yakında Türkiye için de satışa çıkar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0