• Anasayfa
  • Mobil
  • ZTE’den Birbirinin Aynısı Olan 3 Yeni Telefon

ZTE’den Birbirinin Aynısı Olan 3 Yeni Telefon

1
0
0
0
0
Uygun fiyatlı telefonları ile piyasada büyük yankı uyandıran Çin merkezli üreticilerden ZTE, V3 adını verdiği yeni modelini 3 farklı seçenek ile birlikte sunuyor.
Çin ve Asya’nın çeşitli bölgelerinde önemli satış rakamlarına ulaşması beklenen V3 serisinde V3 Extreme, V3 Energy ve V3 Youth seçenekleri bulunuyor.

Üçü de alüminyum gövdeye sahip olan bu telefonların her biri bütçe dostu sınıfına giriyor; ancak çoğu modeli gibi firmanın bu üç telefonu da kendi sınıfının üzerinde özellikler sunuyor.

Parmak izi tarayıcısına da sahip olan bu yeni modeller için ZTE, daha fazla insanın Android platformuna erişimini sağlamak amacıyla üretim politikalarını belirlediklerini söylerken V3’ten daha düşük fiyatlı telefonların piyasada bulunduğunu; ancak kendi isimleri ile piyasada güvenilir bir yer edindiklerini belirtti.
V3 Extreme, V3 Energy ve V3 Youth isimli bu modellerin üç de 5.5 inç, Full HD (1080p) ekrana, sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemciye, 2 GB RAM’e, 16 GB dahili depolama alanı ile birlikte mikro SD kart desteğine, 3000 mAh bataryaya, 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahipken cihazlar arasındaki esas farkın bağlantı seçenekleri olduğu söyleniyor.

Android 5.1 Lollipop sürümü ve ZTE’nin kendi arayüzü ile gelecek olan V3 modellerinden Extreme’in fiyatı 240 Dolar, Energy modeli 210 Dolar ve Youth modelinin fiyatı da 160 Dolar olarak belirlenmiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0