ZTE'den Kamerasız Akıllı Telefon Geliyor!

0
0
0
0
0
ZTE'den uzun süredir telefon piyasada görmediğimiz bir hamle geliyor.
Mobil cihaz sektöründe özellikle Çin pazarının zirvesinde olan ve dünya genelinde de yavaş yavaş yükselen markalardan biri olan ZTE, son dönemlerde farklı ve iddialı telefonlarıyla gündeme geliyor.

Ancak ZTE'nin TENAA kayıtlarından ortaya çıkan yeni telefonu, oldukça konuşulacağa benziyor. Normalde mobil cihazlar sahip oldukları özellikler ile gündeme gelir, konuşulur. Fakat ZTE'nin yeni telefonu, bu sefer olmayan özelliği ile gündeme gelecek; kamera yok (''baba akü yok'' tarzı bir cümle oldu biraz, neyse.)
 

TENAA kayıtlarında ortaya çıkan S3003 model numaralı telefon ince, metal bir kasaya sahip. Telefonda bulunan özellikleri ele alacak olursak; 5-inç 720p ekran, quad-core 1.5GHz işlemci, 1GB RAM ve 8GB sabit depolama alanı. TD-LTE bağlantı sistemlerine bakıldığı zaman telefonun dünya genelinde satışa sunulmasını pek beklemiyoruz çünkü telefonda çoğu ülkede olan standartlara sahip bir bağlantı sistemi bulunmuyor. ZTE'nin böyle bir telefonu ne amaçla yaptığı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak önümüzdeki günlerde kamerasız bu cihaz hakkında daha detaylı bilgiler gelecektir (gerçi böyle bir telefonda ne detayı olur orası meçhul).

Kaynak: Talkandroid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0