• Anasayfa
  • Mobil
  • ZTE’nin Yeni Telefonu, AnTuTu’dan Aldığı Puanla Galaxy S7’yi Geride Bıraktı!

ZTE’nin Yeni Telefonu, AnTuTu’dan Aldığı Puanla Galaxy S7’yi Geride Bıraktı!

0
0
0
0
0
ZTE’nin şu an için net olmayan bir akıllı telefon modeli, AnTuTu’dan aldığı puanla Galaxy S7’yi geride bıraktı.
Zaman geçtikçe teknoloji gelişiyor, teknoloji gelişince doğru orantılı olarak güç de gelişiyor. Çok değil bir yıl öncesini hatırlayın, amiral gemisi olarak adlandırılan birçok telefonun AnTuTu’dan 100 bin barajına bile yaklaşamadığını anımsayacaksınız. Şu an 100 binin altında puan alan telefonlara birer çöp muamelesi yapıyoruz (elbette AnTuTu’yu önemseyen kişilerden bahsediyorum)

Galaxy S7 henüz duyurulmamışken AnTuTu’dan aldığı sonuç açıklanmıştı. Ortalama 125 bin gibi bir puan alan Galaxy S7, 80 bin puan alan Galaxy S6 Edge Plus’a büyük fark atmıştı. AnTuTu’dan gelen son puanlar, ZTE’nin (ki bu modelin Axon 2 olduğuna dair ciddi söylentiler var) henüz netleşmeyen bir modelinin Galaxy S7’yi geride bıraktığını gösteriyor.

Aşağıda ZTE’nin yeni modeliyle ilgili hem Benchmark hem de AnTuTu sonuçlarını göreceksiniz. Benchmark sonuçlarında cihazın SD 820 işlemciye, 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya, 20/8 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kameraya sahip olduğu görülüyor.AnTuTu’da ise cihazın ayrı ayrı yazılım ve donanım anlamında aldığı puanlar görülüyor. (toplam puan 140,086)Bu yıl en çok merak ettiğim konu, AnTuTu’da 200K barajını aşacak ilk telefonun hangisi olacağı. Sizin bu konuda bir tahmininiz var mı? iPhone 7, Galaxy Note 6 ya da daha farklı bir telefon?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0