ZTE'den Yeni Üst Seviye Telefon: Nubia Z9

0
0
0
0
0
Akıllı telefon dünyasında son dönemde özellikle Çin merkezli firmaların ürünleri ön plana çıkmaya başladı. Bu firmalardan biri olaran ZTE, bu ay içerisinde firma yeni bir modelini sunmaya hazırlanıyor.
Bildiğiniz gibi akıllı telefon piyasasında Çinli firmalar yer edinmeye başladı. Bu firmaların başını çeken şirketlerden olan ZTE, yeni bir üst seviye modeliyle karşımıza çıkıyor.

Nubia Z9 model adını alan telefon, görsellere göre gerçekten hoş bir dizayna sahip olacak gibi görülüyor.

Bu ay içerisinde duyurulması beklenen cihazın ortaya çıkan AnTuTu testi ve bazı görselleriyle hem tasarım anlamında nasıl bir cihaz olduğunu, hem de test detaylarıyla gücünü ve donanımsal özelliklerini öğrenmiş oluyoruz.

NX510J model kodunu kullanacak olan ZTE Nubia Z9, teknik özellikler bakımından birçok telefona kafa tutacak.Görseldeki cihaz eğer Nubia Z9 olacaksa, inanılmaz bir ince çerçeve ile gündeme oturacak gibi görünüyor. Neredeyse hiç yok diyebileceğimiz incecik çerçeveleri ile çok farklı bir telefon ile karşılaşacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.Bu görselde ise kapak kısmında Nubia logosunun yer alacağı anlaşılan cihaz oldukça sade bir görüntüye sahip. Sağ tarafa konumlandırılacağı anlaşılan ses açma ve kısma, güç tuşları vasıtasyla kullanılacak telefon yuvarlatışmış ve metal çerçevesiyle de oldukça şık bir görünüme sahip.
 


Teknik özelliklere gelecek olursak, AnTuTu'dan ortaya çıkan bilgilere göre 5.2 inç büyüklüğündeki FullHD ekrana sahip olacak cihazda Qualcomm Snapdragon 810 çipseti bulunacak. 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesiyle gayet iyi bir donanım özelliği sunan Nubia Z9, 16MP arka ve 8MP ön kamera ile de üst seviye cihazlar arasında önemli bir yere sahip olacak gibi duruyor.

Android 5.0 Lollipop ile gelerek versiyon güncelleme derdi de bulunmayacak teşefonun incecik ekranı ve güçlü özellikleriyle alıcısı çok olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Fakat şu an için nerelerde satışa sunulacağı ve fiyatı hakkında bir detay maalesef bulunmuyor. Fakat böyle bir ürünü diğerlerine göre daha ucuz olması ve birçok pazara dağıtılması ZTE için çok büyük bir başarının kapısını açabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0