• Anasayfa
  • Mobil
  • ZTE'den 50 Dolar'a 4G ve Lollipoplu Telefon: Overture 2

ZTE'den 50 Dolar'a 4G ve Lollipoplu Telefon: Overture 2

0
0
0
0
0
Özellikle giriş ve orta seviye telefonlarıyla gündeme gelen ZTE firması bu sefer 4G desteği sunan ve Android Lollipop arayüzüne sahip Overture 2 
ZTE ülkemizde popüler bir telefon markası olarak dikkat çekiyor. Özellikle orta ve giriş seviyede dikkat çeken ve Turkcell'in telefonlarının bazı modelleri ZTE'nin telefonlarından optimizasyon yapılarak üretilmekteydi.

Ayrıca modem konusunda da ülkemizde yaygın kullanılan ZTE'den 4G destekli ve Android Lollipop arayüzü bulunan bir giriş seviye telefon üretildi. 50 Dolar'lık fiyatıyla da fazlasıyla dikkat çekeceğe benzeyen cihaz Overture 2 model adına sahip.4.5 inç büyüklüğünde FWVGA, yani 480p ekran çözünürlüğü, 4 çekirdekli ve 1.2GHz hızında çalışan işlemcisi, 1GB RAM kapasitesi ve 8GB depolama alanı ile fiyatına göre oldukça iyi özellikler barındıran telefonda 32GB'a kadar MicroSD kart desteği de bulunuyor.

Ayrıca 2100mAh batarya ile bu seviyedeki bir telefon için oldukça iyi bir kapasite sunan ZTE Overture 2, bir günü rahat çıkarabilecek yapıyı sunmakta. Bunun yanı sıra 5MP arka ve VGA ön kamera ile yine fiyatına uygun kamera özellikleri sunması, ses konusunda Dolby Digital Plus desteği ile üst seviye ses sunabilmesi ile dikkatleri üzerine toplayan Overture 2, 4G desteği ve aynı zamanda Android Lollipop arayüzü ie baş tacı olabilecek bir cihaz.50 Dolar, yani 130 TL fiyatıyla da göz bebeği olabilecek telefon vergiler ile 300TL'yi aşmayacaktır. Ancak işin üzücü tarafı telefonun şu anda Amerikan Criket adlı operatör tarafından tanıtılması diyebiliriz. Çünkü bu cihazın sadece Criket'e özel bir telefon olma ihtimali de bulunuyor.

Ancak ülkemize gelirse fazlasıyla ilgi görebilecek bir cihaz olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kaynak: Criket
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0