• Anasayfa
  • Mobil
  • ZTE'den 4K Çözünürlüğünde Ekrana Sahip Telefon Geliyor!

ZTE'den 4K Çözünürlüğünde Ekrana Sahip Telefon Geliyor!

0
0
0
0
0
Hepimiz telefon ekranları için Full HD'nin fazlasıyla yeterli olduğunu, fazlasının gereksiz olacağını düşünürken ZTE'den banane dercesine 4K ekranlı bir telefon gelebilir.
Sizce bir telefonda bulunması gereken en iyi çözünürlük nedir? Full HD mi, 2K mı, yoksa 4K mı? Aslında bunu 100 kişiye soracak olsak en az 80 kişi Full HD'nin yeterli olacağı düşüncesine sahip olacaktır.

Hatta bazılarımız ise 720p'nin dahi yeterli olacağını söyleyecektir. Yani 2K ve 4K gereksiz geliyor birçoğumuza. Aslına bakarsanız da haklılar. Bence de 2K ve sonrası telefonlar için sadece fazladan batarya harcayan bir ekran çözünürlüğüdür.O sebeple bu haberimiz telefonunda çözünürlüğe önem verenler için dikkat çekici olacaktır. Çünkü Çinli ZTE firmasından büyük ihtimalle 4K çözünürlüğe sahip bir telefon gelebilir.

Çin'in sızıntı sitelerinden biri haline gelen MyDrivers'a göre ZTE'nin Star 3 adını alacak yeni telefonu güçlü özelliklerinin yanı sıra bir de 4K ekrana sahip olmasıyla gündemi oldukça meşgul edecek.Şimdilik bu telefon için başka detay bulunmuyor. Ama sonuçta 4K gibi bir ekranda oyun, film gibi keyiflerinizi sürdürebilmeniz için iyi bir batarya, iyi bir işlemci ve grafik işlem birimi gibi detaylar gerekecek.Bakalım ZTE'nin bu Star 3 modeli için çıkan söylentiler gerçek olacak mı? Olursa satış konusunda nasıl bir başarı elde edecek. Ama özellikle sizlerin bir telefonda bulunacak 4K ekran çözünürlüğü için görüşlerinizi merak ediyoruz. Sizler de fikirlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

Kaynak: MyDrivers
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0