Modifiye BMW Z4, Adeta Ateş Eden Motor Sesiyle Ortaya Çıktı (Video)

38
2
2
1
0
Ünlü modifikasyon firması Manhart bir kaç ay önce BMW Z4 üzerindeki çalışmalarını yayınlamıştı. Şirket tasarım aşamasından sonra, yeni modifikasyonu BMW Z4’e uyarladı. Manhart tarafından yapılmış BMW Z4’ü Shmee150 YouTube kanalında ilk defa test edildi.

Bu yılın Mayıs ayında modifikasyon firması Manhart, BMW Z4 üzerindeki tasarımlarını yayınlamıştı. Şirket, tasarımı yayınlamasından birkaç ay sonra tasarım BMW Z4 üzerine uygulandı. Modifiye edilen BMW Z4, Shmee150 YouTube kanalından Tim tarafından test edildi.

BMW Z4 Manhart

Manhart, üzerinde çalıştığı BMW Z4’e ait bilgileri Mayıs ayında yayınlamıştı. Mayıs ayında yapılan açıklamada aracın isminin 440 beygir gücüne denk gelecek şekilde MHZ4 440 olacağı açıklanmıştı. Manhart’ın aracın yazılım ve donanımında yaptığı güncellemer sayesinde 3.0 litrelik B58 çift turbo motor aracın kaputunun altında. Bu motor ile BMW Z4’ün 340 beygir olan motoru 440 beygir gücüne çıkıyor.

BMW Z4 Manhart arka

Aracın egzozu da Manhart tarafından güncellendi. Manhart’ın güncellemesinin ardından BMW Z4’ün egzozu Sport Plus modunda inanılmaz yüksek bir ses çıkarıyor. Manhart’ın yaptığı egzoz güncellemesi, BMW’nin yeni araçlarının egzoz sistemini yükseltmek isteyen insanlara bir seçenek olarak duruyor. Manhart tarafından geliştirilen egzoz sesi güncellemesi, kullanıcının isteğine bağlı olarak devre dışı bırakılabiliyor.

BMW Z4 Manhart 2

Manhart’ın Z4 üzerinde yaptığı en büyük değişiklik ise aracın dış görünüşünde. Öncelikle Manhart, BMW Z4’ün üzerine eklediği altın sarısı çizgilerle kendi imzasını atmış oldu. Aynı zamanda araca yerleştirilen gövde kiti de Z4’ün daha hacimli görünmesine neden oluyor. 

Kaynak : https://www.motor1.com/news/374116/bmw-z4-m40i-manhart-video/
38
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
38
2
2
1
0