Firefox Launcher Android'e Geliyor

2
0
0
0
0
Mozilla akıllı telefon ana sayfa uygulaması olarak yayınlayacağı Firefox Launcher'ı Android için de çıkartacağını duyurdu. Önümüzdeki birkaç haftalık süre içerisinde Android marketi Google Play'de yerini alacak Firefox Launcher, isteğe bağlı olarak akıllı telefonların ana ekranlarını süsyelecek.
InContext konferansında, Mozilla akıllı telefon ana sayfa uygulaması olarak yayınlayacağı Firefox Launcher'ı Android için de çıkartacağını duyurdu. Önümüzdeki birkaç haftalık süre içerisinde Android marketi Google Play'de yerini alacak Firefox Launcher, isteğe bağlı olarak akıllı telefonların ana ekranlarını süsyelecek.

Mozilla, Firefox Launcher'ın Android'e yönelik geliştirilebilmesi için İsrail merkezli EverythingMe adlı firmayla çalıştıklarını duyurdu. Firefox OS'i de akıllı telefonlar için çıkartacak olan Mozilla, Android kullanıcılarına bu Launcher ile birlikte bir önizleme yapma imkanı bulmayı amaçlıyor.

2013 yılında duyurulan Firefox OS ile birlikte akıllı telefon piyasasına girecek olan Mozilla, gelişmekte olan ülke pazarlarını kendine hedef olarak seçmişti. Firefox Launcher uygulaması sayesinde de Firefox OS'e kullanıcıları alıştırmak isteyen Mozilla, Facebook Home, GoLauncher, Nova Launcher gibi Android arayüzlerine de alternatif olmayı amaçlıyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0