Mozilla Yeni Telefonlarını Tanıtacak

0
0
0
0
0
Mozilla Yeni Telefonlarını Tanıtacak
Mozilla'nın Android'e alternatif olarak sunduğu Mozilla OS, Dünya Mobil Kongresi'nde sonunda gerçek anlamı ile tanıtılacak. Ayrıca bu işletim sistemini kullanan Mozilla'nın akıllı telefonları da yine bir ay sonra İspanya'de süzenlenecek olan muhteşem mobil fuarında ...
Bir süre önce MozillaOS'i duyurarak mobil dünyaya adım atma kararı almış olan Firefox tarayıcısının sahibi Mozilla, Google'ın Android işletim sistemine düşük bütçeli bir alternatif olarak çıkardığı işletim sistemini Şubat ayında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtacak.

Alcatel OneTouch Fire ya da Geeksphone üçlüsü gibi modeller gün yüzüne çıkarak bizlere MozillaOS'in nasıl bir işletim sistemi olduğunu gösterse de henüz başlangıç safhasında olduğu düşünülürse bu yılın Dünya Mobil Kongresi Mozilla için büyük bir fırsat olacak.

Mozilla, mobil cepheden, gerek yazılım, gerekse donanım konularında beklediği ve aradığı desteği şimdilik bulamamış olsa da Barselona Dünya Mobil Kongresi'nde düzenleyeceği basın toplantısı ile kendi işletim sistemine getirdiği yenilikleri ve MozillaOS kullanan cihazları tanıtarak adını duyurmayı hedefliyor.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0