Acer'ın Yeni Üst Seviye Cihazı Liquid Jade Z Tanıtıldı

0
0
0
0
0
Acer'dan Liquid Z520 ve Liquid Z220 modelinden sonra bir de üst seviye cihaz tanıtımı da geldi. Bu sefer Liquid Jade Z model adını alan telefon çok da fazla iddialı görünmüyor.
Mobil Dünya Kongresi'nde bir nevi açılış yapan Acer, Liquid Z520 ve Liquid Z220 modelleriyle giriş seviye performans sunacak iki cihazını tanıtmıştı.

Şimdi ise bir de üst seviye cihaz tanıtan firma, Liquid Jade Z adını verdiği telefonda aşırı iyi olmasa da üst seviye bir performans sunacak telefon yaratmış.

Teknik özellikler konusunda ise 1.5GHz hızındaki dört çekirdekli 64-bit MediaTek MT6732 işlemcisi ve Mali-T760 grafik işlemcisi bulunuyor. Gorilla Glass ile korunan 5 inçlik HD IPS ekrana sahip olan Liquid Jade Z,  1GB RAM ile bu konuda şimdilik olmasa da kısa dönemde RAM yetmeme sorunlarını fazlasıyla yaşayabilir. 8GB arttırabilir depolamaya sahip cihaz 13MP arka ve 5MP ön kamera ile güzel çekimler vaad ediyor.Ayrıca Liquid Z520 gibi DTS Studio Sound teknolojili hoparlöre sahip olacak cihaz için Acer bu konuda da iddialı olduğunu söylüyor.Acer için üst seviyede olan ama aslında orta ila üst seviye arasında konumlandıracak cihazın en büyük eksikliği ram olsa da 199 Euro fiyatıyla ucuz olarak bunu telafi etmeye çalışmış gibi duruyor. Ama sanırım Acer firması CES 2015 fuarında hiç Asus standına bakmamış.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0