Acer'dan Çoklu İşletim Sistemi Desteği Sunan Akıllı Bileklik: Liquid Leap+

0
0
0
0
0
Acer açılışı telefonlarının yanı sıra bir de akıllı bileklik ile yaptı. Liquid Leap+ adındaki akıllı bileklik tüm mobil sistemlere sunduğu destek ile ön plana çıkıyor.
MWC 2015'te 4 farklı telefon tanıtan Acer, bir de akıllı bileklik ile sahne alıyor. Liquid Leap+ adındaki bileklik, görüntü açısından klasik bir akıllı bilekliği andırıyor.

Ancak en önemli özelliği tüm mobil işletim sistemlerine destek vermesi olarak göze çarpıyor. Yani Acer Liquid Leap Plus ile AdroidiOS ve Windows platformlarının hepsinde de rahatlıkla kullanabilmeyi olanak tanıyor.

Teknik özellikler bakımından 1 inç (128x32) OLED ekrana sahip olan cihaz, IPX7 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. E-posta, ajanda, sms gibi bildirimleri sunan Liquid Leap+, müzik kontrolüne de olanak tanıyor.Tabi ayrıca birçok akıllı bileklik gibi sportif yanı da bulunan cihazda kalori, adım takibi gibi özelliklerde bulunuyor. Uykunuzu da takip eden cihazda havuzdaki aktivitelerinizi de takip etme özelliği bulunuyor.Bu ay içinde satışa çıkacak cihaz ise 79 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0