Huawei'den Yeni Akıllı Bileklik: TalkBand B2

1
0
0
0
0
Huawei de saati ve iki telefonunun yanında bir de TalkBand bilekliğine bir yenisini daha ekledi. TalkBand B2 adını alacak bileklik yenilenmiş özellikler ile geliyor.
Mobil Dünya Kongresi'ne Acer'dan sonra tanıtımlarına yer veren Huawei, akıllı bilekliği TalkBand B1 modelini de yenilediği görüldü.

TalkBand B2 adını alan yeni akıllı bileklikte gümüş, siyah ve altın renk şeçenekleri sunuluyor.

Altın renk seçeneğinde kahverengi bir kordona yer veren firma, gümüşte ise beyaz bir kayış kullanmış.

Yerinden çıkarıldığında premium bluetooth kulaklık olarak da kullanılabilen TalkBand B2 için bu sefer USB ile şarj edebilmek için kayışa da gerek kalmıyor, kayıştan cihaz ayrılarak altındaki porttan şarj ediliyor.Normalde daha sportif görünüşe sahip olan akıllı bilekliklerde Huawei bunu aşarak lüks ve oldukça şık görünüme sahip bileklik üretmiş.

Dokumkatik ekran özelliği de bulunan TalkBand B2'de parmak kaydırma hareketiyle ekranlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Saat, adımsayar, kalori ölçer, uyku takibi gibi özellikleri bulunan akıllı bileklikte Huawei'nin iddiasına göre tam şarj sonrası akıllı bileklik kulllanımında 5 gün kullanım vaad ediyor. Ayrıca bluetooth olarak da 7 saat konuşma süresine sahip.Ayrıca birden fazla telefona aynı anda bağlanabilme özelliği de bulunan cihazda, 2 farklı telefon kullanan kullanıcılar için iyi bir çözüm üretilmiş. Android ve iOS platformlarına kendi uygulaması ile destek sunan TalkBand için 99 Euro gibi bir fiyat bekleniyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0