• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Netflix’ten Şov: Daredevil 3. Sezonu Onaylandı ve Narcos Sezon 2, Iron Fist, Luke Cage ile The Defenders’ın İlk Videosu Geldi!

Netflix’ten Şov: Daredevil 3. Sezonu Onaylandı ve Narcos Sezon 2, Iron Fist, Luke Cage ile The Defenders’ın İlk Videosu Geldi!

0
0
0
0
0
Netflix’ten Şov: Daredevil 3. Sezonu Onaylandı ve Narcos Sezon 2, Iron Fist, Luke Cage ile The Defenders’ın İlk Videosu Geldi!
Netflix Comic-Con’da şova başladı, Narcos, The Defenders, Daredevil, Luke Cage ve Iron First için videolar ve detaylar geldi.

Bugün başlatan San Diego Comic-Con’da Luke Cage için yapılan panelde Netflix, Luke Cage’den önce Daredevil’in 3. sezon müjdesini verdi. Bunun yanı sıra The Defenders, Iron Fist, Luke Cage ve Narcos için de videolar çıkartan Netflix, bugün şova çıktığı anlaşılıyor.

Hell’s Kitchen’da 2015 yılından bu yana devam eden macera 3. sezonda da tüm hızıyla devam edecekken neler yaşanacağına ve düşmana ait şimdilik detaylı bilgiler verilmedi. Ancak Matt Murdock yine bizleri bizden alıp götüreceği kesin.

Aynı zamanda Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’in olacağı The Defenders için de Comic-Con’a özel teaser video da geldi.

Ayrıca aşağıdan da Luke Cage dizisi için hazırlanan ilk teaser videoyu görebilirsiniz.

Marvel evreninden son olarak da The Defenders’ın son üyesi Iron Fist’e de ilk bakış atılan video ile seriyi noktalıyoruz.

Şimdi ise uyuşturucu dünyası efsanesi kartel Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Narcos’un 2. sezonu için de gelen videoya göz atabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0