• Anasayfa
  • Sinema
  • Uma Thurman'ın Yer Aldığı Chambers’ın Fragmanı Yayımlandı

Netflix, Uma Thurman'ın Yer Aldığı Chambers’ın Korku Dolu Fragmanını Yayımladı

13
7
1
0
0
Kill Bill’in meşhur gelini Uma Thurman, bu sefer de Netflix ailesine katıldı. Thurman, Chambers adlı dizide organ nakli geçiren bir genç kızın annesi rolünü oynayacak.

Netflix, doğaüstü olayları konu edinen korku temalı dizisi Chambers’ın ilk fragmanını yayımladı. Geçirdiği kalp nakli sonrası şeytani dürtülere kapılan bir genci ve donörünün gizemli ölümünü kovalamasını konu alan dizinin başrollerinde Uma Thurman, Tony Goldwyn ve Sivan Alyra Rose yer alıyor. Thurman ve Goldwyn, genç yaşta kalp krizi geçiren ve bir donörün kalbiyle yeniden yaşam bulan Sasha adlı genç kızın ailesi rolünde oynayacak.

Sasha ve ailesinin ölen genç kızın anısını onurlandırmak adına yas tutan aileyle iletişime geçmesiyle başlayan hikâyede, Sasha’nın minnettarlık duyguları, yaşadığı talihsiz olaylar sonrası yerini büyük bir korkuya bırakıyor. Kısa bir sürenin ardından organ donörünün ölümüne dair korku dolu sahneler görmeye başlayan Sasha, kısa zamanda donörünün ölümüne takıntılı hale gelecek ve hikâye böylece şekillenmeye başlayacak.

10 bölümden oluşan dizi, 26 Nisan tarihinde Netflix’te yayına girecek. Netflix tarafından yayımlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/04/10/netflix-drops-trailer-for-chambers/
13
7
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
7
1
0
0