Nokia 7.2, Bu Sefer de Çalışırken Görüntülendi

13
9
3
1
1
Her geçen gün yeni görüntüleri ortaya çıkan Nokia 7.2’nin, bu sefer de çalışırken çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görülene göre Nokia 7.2, farklı renk seçenekleriyle beraber gelecek.

Nokia, yeni telefonu Nokia 7.2’yi 5 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek IFA’da karşımıza tamamen çıkaracak. Yaklaşan bu lansman ile beraber telefondan görüntüler de gelmeye devam ediyor. Bir Zeiss çalışanı tarafından daha önce paylaşılan telefonun görüntülerine yeni kareler eklendi. Bu sefer cihaz çalışır vaziyette görüntülendi ve artık telefonun tasarımına tamamen hakimiz.

Nokia 7.2, farklı renklerle gelecek

Fotoğraflarda görülen cihazın rengi oldukça dikkat çekici. Son yıllarda hiç görmediğimiz mavi ile yeşil karışımı bir renge sahip olan Nokia 7.2, bu renk ile birlikte muhtemelen Nokia’nın geçmişte sıkça kullandığı renklere bir gönderme yapıyor.  

Cihazın görüntüleri ilk kez geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Telefon, Nokia 7.2 adında bir pazarlama ismi yerine “Daredevil” adı verilen bir prototip olarak görülmüştü. Cihaz şimdiye kadar ortaya çıkan görüntülere göre, çekici bir tasarıma ve 3 sensörlü ve dairesel bir şekilde yerleştirilmiş kamera sistemine sahip. Bu kameralardan ana kamera olan tam 48 MP bir sensöre sahip. Diğer iki kamera ise, derinlik ve yakınlaştırma için kullanılıyor. Parmak izi okuyucusu da bu kamera sisteminin tam altına yerleştirilmiş şekilde.

Telefon IFA 2019’da tanıtılacak

Nokia 7.2’nin önümüzdeki ay gerçekleşecek IFA 2019'da tanıtılması bekleniyor. Snapdragon 710 yonga seti ve 6 GB RAM'e sahip olması beklenen cihaz, 3.500 mAh batarya ve 6,2 inçlik bir ekranla piyasa sürülecek. Nokia 7.2, Android One programına dahil bir cihaz olabilir. Bu sayede Android güncellemelerini ilk olarak alacak telefonlardan birisi olacaktır.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/nokia_72_surfaces_in_more_handson_photos-news-38835.php
13
9
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
13
9
3
1
1