Nusret, Şirketinin ‘Nereden Nereye’ Dedirten Değerini Açıkladı

91
32
6
4
4
Yaptığı şovlar ile ünlü olan, dünya çapında Saltbae olarak bilinen Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı. Gökçe’ye göre şirketin marka değeri şu anda 1.5 milyar doları bulmuş durumda.

Nusret Gökçe, son yıllarda yaptığı şovlarla fenomen haline gelen ve dünya çapında bilinen bir isim. Ünlü işletmeci, Avrupa’da büyümeye devam eden şirketi hakkında açıklamalar yaptı.

Hürriyet gazetesinde Ertuğrul Özkök ile bir röportaj yapan ünlü isim, zincirine Las Vegas’ta açacağı restoranı da ekleyeceğini söyledi. Hedefinde Los Angeles’ın da olduğunu söyleyen Nusret Gökçe, “10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim” diyerek adeta “nereden nereye” dedirtti.

Gökçe ayrıca hayatının bir kitap haline gelmesi için çalışmaların devam ettiğini de söyledi. ABD’deki bir yayınevinin, hayatını kitap haline getirmek istediğini söyleyen Gökçe, hayatını kaleme alacak bir yazar aradığını söyledi. Bazı arkadaşlarının “Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40’lı yaşlarının ortalarına gel” dediğini de belirten ünlü isim, yine de teklife sıcak bakıyor gibi gözüküyor.

Nusret Gökçe, et tuzlamakta yaptığı kendine has hareket ile internette "Saltbae' ünvanını aldı. Bu durumu avantajına çeviren Gökçe, markasını hızla büyüttü ve pek çok ünlü isim tarafından tercih edilen bir marka haline geldi. 

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/yasam/201906091039276511-nusret-gokce-sirketinin-degerini-acikladi/
91
32
6
4
4
Emoji İle Tepki Ver
91
32
6
4
4