• Anasayfa
  • Nvidia
  • GeForce GTX Titan X’in Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

GeForce GTX Titan X’in Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

1
0
0
0
0
​Birkaç gün önce sizlere Nvidia’nın bu zamana kadar belki de çıkardığı en iyi ekran kartı serisi olan Titan’a yeni bir üye kazandırdığından bahsetmiştik. Ekran kartının özellikleri açıklanmamış olsa da görüntüleri paylaşıldı. 
Birkaç gün önce sizlere Nvidia’nın bu zamana kadar belki de çıkardığı en iyi ekran kartı serisi olan Titan’a yeni bir üye kazandırdığından bahsetmiştik. Ekran kartının özellikleri açıklanmamış olsa da görüntüleri paylaşıldı. 

Görüntülerde ekran kartının tasarım olarak bazı değişikliklerle geldiğini görüyoruz. Logonun siyah zemin üzerine beyaz font ile yazıldığını ve fosforlu yeşil yazısını görüyoruz. En yüksek CUDA (NVIDIA’nın GPU (grafik işlem birimi) gücünü kullanarak hesaplama performansında büyük ölçüde artışlara olanak veren paralel hesaplama mimarisidir) çekirdeğine sahip kart olacağı iddia edilen Titan X’in, saat hızının da performans esnasında 1753 MHz saat hızına kadar ulaşabileceği söyleniyor.

Görsellerde ekran kartının 6 ve 8 pin güç bağlantısının olduğu görülüyor. Ayrıca 3’lü ve 4’lü SLI bağlantısını destekleyeceğini de belirtelim. Video bağlantı kısımlarında 1 adet HDMI, 1 adet DVI ve 3 adet DisplayPort bağlantısı bulunuyor. 

Nvidia’nın CEO’su olan Jen-Hsun, ekran kartının bu zamana kadar en hızlı kart olacağını söylemişti.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0