Samsung CeBIT 2014'e Hızlı Başladı

0
0
0
0
0
Samsung CeBIT 2014'e Hızlı Başladı
Telefon ve televizyon alanındaki atılımlarıyla herkesin yakından tanıdığı Samsung, Almanya'da gerçekleşen CeBIT fuarında, yeni yazıcılarını tanıttı. Özellikle KOBİ'ler düşünülerek hazırlanan yazıcılar özellikleri ile beğeni kazanacak gibi görünüyor.
Önemli teknoloji firmalarından olan Samsung, bugün başlayan CeBIT bilişim fuarına hızlı bir başlangıç yaptı. Üretmiş olduğu telefon ve televizyonlar ile tüketicilerin beğenisini kazanan firma, yeni yazıcıları ile fuarda boy göstermeye başladı. 

Xpress C1860 ve Xpress M2885 adındaki renkli ve siyah-beyaz(renksiz) baskı yapabilen yeni yazıcılar, NFC(Near Field Communication) özelliğini desteklediği gibi, satış kitlesinin daha çok KOBİ'ler olacağı açıklandı. 

Samsung'un kendi yapmış olduğu araştırmaya göre Lazer yazıcı müşterilerinin %60'ını KOBİ'ler oluşturmakta. Bu yüzden fuarda daha çok kobilere yönelik ürünlerini sergileyen Samsung'un her iki yazıcısı A4 kağıda dakikada 28 baskı yapabiliyor. Renkli olarak ise dakikada 18 baskı yapabiliyorlar.

Samsung'un özel imaj işleme teknolojisini kullanan yazıcılar, daha kaliteli baskılar yapabilmekte. Ayrıca NFC yardımı ve Wi-Fi Direct sayesinde akıllı telefon yardımıyla, kolay bir biçimde baskı alabilmenin önü açılıyor.

Henüz fiyatı açıklanmayan iki modelin, KOBİ'ler tarafından ilgiyle karşılanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0