Slim PC'ler Artık Türkiye'de

0
0
0
0
0
Shuttle’nın endüstriyel olarak kullanılan Slim PC serisi, DataStar tarafından ülkemize getirildi. Shuttle’ın Türkiye distribütörü DataStar, farklı kasa yapılarında bulunan Shuttle ailesini genişletmeye devam ediyor.
Shuttle’nın endüstriyel olarak kullanılan Slim PC serisi, DataStar tarafından ülkemize getirildi. Shuttle’ın Türkiye distribütörü DataStar, farklı kasa yapılarında bulunan Shuttle ailesini genişletmeye devam ediyor.
 
Slim PC’leri endüstriyel bir çözüm olarak ülkemize getiren DataStar’ın satışa sunduğu Slim PC modellerinden olan Shuttle DS61 V1.1, 7/24 çalışabilme özelliğine sahip. Daha çok dijital reklam tabelaları için kullanılan ürün, ince ve ergonomik yapısıyla her yere kolaylıkla taşınıyor. Cihaz ayrıca Full HD çözünürlüklü görüntü kalitesi sunuyor.


 
Sadece 43 mm kalınlığında olan, bir LCD monitör veya TV arkası ünitelere rahatlıkla monte edilebilen cihaz, çift Gigabit LAN desteği alıyor. Bu altyapısıyla yüksek hızda veri akışı sağlayabilir. Günümüzde artık enerji tasarrufunun ne kadar önemli bir yerde olduğunu da hesaba katarsak, tam kullanım modunda dahi 90W gibi bir voltaj değerinde ve tam tasarruflu olarak çalışması, cihazın albenisini artırıyor. Cihazın fiyatıyla ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0