• Önemli Olan Boyu Değil İşlevi Cümlesini Haklı Çıkartan Drone: Eachine E010 Mini
2
1
0
0
0
Küçük boyutlarına ve uygun fiyatına rağmen Eachine E010 Mini, keyifli ve pratik bir drone deneyimi sunuyor.

Günümüzde bir hayli popüler olan drone'lar, hem hobi hem de profesyonel amaçlarla kullanılabiliyor. Özellikle herkesin uçururken keyif alabileceği drone'lar da yeni nesil oyuncaklarımız. Bu yazımızda da kullanırken zevk alabileceğiniz uygun fiyatlı ve önemli olanın boy değil işlev olduğunu kanıtlayan Eachine E010 Mini Drone'u inceliyoruz.

Ayrıca inceleme yazımıza geçmeden önce Eachine E010 Mini Drone'un inceleme videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Boyutlarına rağmen 30 metre menzile sahip

Küçük boyutlarına rağmen gelişmiş bir drone uçuşu vaat eden Eachine E010 Mini Drone, toplamda 30 metre uçuş menziliyle bulunduğunuz noktadan rahatlıkla drone'u yönetmenizi sağlıyor. Ayrıca tam şarjla 5 dakikalık kesintisiz uçuş yapabilen drone'un uçuş süresi kulağa kısa gibi gelse de genel olarak drone'ların uçuş sürelerine baktığımızda oldukça iyi.

Eachine E010 Mini Drone'un üzerindeki 150mAh'lik bataryası kutu içeriğinden de çıkan USB kablosu ile şarj edilebiliyor. Cihazın bataryası ortalama 40 dakikada tam şarja ulaşabiliyor. Drone'un kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Kullanım açısından oldukça pratik

Eachine E010 Mini Drone, üzerindeki denge arttırıcı jiroskop sensörleriyle birlikte basit ve pratik bir şekilde drone uçurmanıza imkan tanıyor. Drone'un üzerinde toplam 6 farklı jiroskop sensörü mevcut. Ayrıca 360 derece hareket kabiliyetiyle de gönül rahatlığıyla yönetebileceğiniz drone kullanırken size zorluk yaşatmıyor. Ayrıca anlaşılabilir yapıdaki kontrol kumandasını da rahatlıkla kavrayarak hızlı bir şekilde drone'u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gece ışıkları sayesinde karanlıkta parlıyor

Eachine E010 Mini Drone'un üzerinde geceleri uçarken bile drone'u görebilmenize imkan tanıyan gece ışıkları bulunuyor. Geceleri gökyüzünde renkli bir görüntüye imza atabileceğiniz drone karanlıkta uçarken bile bir yıldız gibi parlıyor.

Kutu içeriğinden yedek pervaneleri de çıkıyor

Drone'lar konusunda kullanıcıları bıktıran kronik problemlerden birisi ise drone herhangi bir kaza ile karşılaştığında pervanelerin hasar görmesi ve kutu içeriğinde yedek pervane olmadığı için drone'un yeni pervane temin etmeden uçamaması.

Bu sorunu ortadan kaldıran Eachine E010 Mini Drone kutusundan yedek pervanelerle çıkıyor. Böylelikle pervaneleriniz hasar alsa bile yedek pervaneleri takarak drone'unuzu kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak drone'un üzerinde herhangi bir kamera olmadığını ve kamera bağlanamadığını da belirtelim.

Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Diğer küçük çaplı mini drone'lara göre hem daha uygun fiyatlı hem de daha yetenekli olan Eachine E010 Mini Drone'u bu bağlantıya giderek 89TL'lik fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Ayrıca ilk defa bir drone uçuracaksanız İlk Defa Drone Uçuracak Olanlar İçin Tavsiyeler videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0