OnePlus 7 Pro Modeli İçin Android Q Geliştirici Önizlemesi Ortaya Çıktı

6
2
1
0
0
Geçtiğimiz hafta sonu nedeni bilinmeyen bir şekilde OnePlus 7 Pro kullanıcıları, Android Q önizlemesi aldı. Gelen önizleme sonrası bazı kullanıcılar cihazlarını üst sürüme yükseltti. Güncellemeyle gelen yeniliklere gelin daha yakından bakalım.

Geride bıraktığımız hafta sonu itibariyle OnePlus, sessiz bir şekilde (belki de yanlışlıkla) OnePlus 7 Pro için Android Q geliştirici önizlemesi yayınladı. Önizlemenin içerdiği özellikler arasında yeni "Süper Macro" ve kamera için odak takibi ayarları, Dijital Denge, ayarlanabilir Zen Modu sürekliliği ve yeni mimik yönlendirmeleri bulunuyor.

Her ne kadar OnePlus, Geliştirici Önizlemesi 4 için resmi bir açıklamada bulunmasa da OnePlus 7 Pro forumlarındaki bazı kullanıcılar kendilerine güncellemenin geldiğini iddia etti. OnePlus 7 Pro sahibiyseniz bu güncellemeyi internet ortamında bulabilirsiniz.

OnePlus 7 Pro için gelen Geliştirici Önizlemesi 4’te ortaya çıkan değişiklikler:

oneplus 7 pro android q

  • Android Auto uygulaması ortadan kalktı.
  • OnePlus’ın kamera uygulamasına Odak Takibi ve yeni Süper Macro modu eklendi.
  • Zen Modu sürekliliği ayarları eklendi (20, 30, 40 ve 60 dakika)
  • Dijital Denge uygulaması geldi.
  • Mimik yönlendirmeleri değişti.
  • Batarya imleci Hızlı Ayarlar’ın sol tarafına çekildi.

OnePlus’ın Android Q Geliştirici Önizlemesi 4’te beliren özellikler, ayrıca OnePlus 7 Pro ve muhtemelen diğer OnePlus telefonlara da "sideload" işlemi ile yüklenebiliyor. Bazı telefonlarda Odak Takibi çalışmasa da yeni Süper Macro modu ve Zen Modu ayarları, Android 9 Pie yüklü OnePlus 7 Pro’larda kullanılabiliyor.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/08/05/new-android-q-developer-preview-silently-appears-for-oneplus-7-pro/
6
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
0
0