• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 7T ve 7T Pro'nun Düşük Işık Selfieleri İyileştirildi

OnePlus 7T, Düşük Işık Selfie Performansını Artıran Bir Güncelleme Aldı

5
2
1
1
0
OnePlus, 7T ve 7T Pro modelleri için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte telefonların var olan özellikleri geliştirilirken cihazlara yeni özellikler de eklendi. Güncelleme şimdilik Hindistan’da yayınlandı.

OnePlus da diğer tüm akıllı telefon üreticileri gibi zaman zaman yazılımlarını güncelliyor ve telefonlarını daha iyi hâle getiriyor. Firma, 7T için OxygenOS 10.0.4 versiyonunu ve 7T Pro için de OxygenOS 10.0.3 güncellemelerini yayınladı. 

Yeni güncellemede eski özellikler geliştirildi ve bazı yeni özellikler eklendi. Güncellemede en çok dikkat çeken şey ise telefonların düşük ışıkta selfie çekme yeteneklerinin geliştirilmesi oldu. 

OxygenOS güncellemesi, hata düzeltmeleri de içeriyor:

oneplus 7t pro

Yeni güncelleme ile birlikte sistemde çeviri hataları düzeltilirken genel olarak kullanılan bütün iletişim yöntemleri daha verimli hâle getirildi. Buna ağ bağlantısı, mobil veri, arama gibi özellikler dâhil. Genel olarak fark edilen hatalar da düzeltilirken Hindistan’a özel olarak Bulut Galeri Servisi de telefonlara eklendi. 

OnePlus’ın güncellemeleri, genel olarak haber vermeden gelmesiyle biliniyor. Yani güncelleme telefonunuza geldikten ancak birkaç gün sonra haberdar olabiliyorsunuz. OnePlus cihazınızda yeni güncellemeleri kontrol etmek isterseniz Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri yolunu izleyebilirsiniz. Android 10 üzerine kurulu olan OxygenOS’un son güncellemeleri ise OnePlus 7T’ye 26 Eylül, 7T Pro’ya ise 10 Ekim’de gelmişti.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/oneplus-7t-pro-update-1044547/
5
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
1
0