Bilim Kurgu Dizisi Firefly'ın Online Oyunu Çıkıyor

1
0
0
0
0
Bilim Kurgu Dizisi Firefly'ın Online Oyunu Çıkıyor
​Yıllar evvelinin bilimkurgu alanındaki en iyi televizyon dizilerinden biri olan “Firefly”, çevrimiçi rol yapma oyunu olarak ”Firefly Online” ismiyle 2015 yılında piyasaya çıkacak.
Yıllar evvelinin bilimkurgu alanındaki en iyi televizyon dizilerinden biri olan “Firefly”, çevrimiçi rol yapma oyunu olarak ”Firefly Online” ismiyle 2015 yılında piyasaya çıkacak.
 
Diziyi izleyenler, Yüzbaşı Malcolm Reybolds ve mürettebatının, galaksinin uçsuz bucaksız köşelerindeki maceralarını hatırlarlar. İşte o dizi, 12 yıl sonra Mechanix ve Spark PlugGames ortaklığıyla “Firefly Online” ismiyle gelecek yıl online oyun olarak piyasaya sunulacak.
 
Space.com’un haberine göre oyuncular, Firefly Online henüz piyasaya sunulmadan Firely Online Cortex adlı bir platform sayesinde karakterlerini oluşturabilecek. Ayrıca New York Comic Con etkinliğinde yapılan açıklamada, oyundaki karakterlerin seslendirmelerini yine dizinin oyuncuları gerçekleştirecek.
 

 Oyunla ilgili ipuçları

Oyuncular Cortex’de eşya takası yapabilecek. Her oyuncu uzay gemisinin kaptanı olacak ve kendi mürettebatını kuracak. Sadakat unsurunun ön plana çıktığı oyunda, mürettebat kaptanın verdiği emirlere göre zaman içerisinde daha sadık ya da isyankar hale gelecek. Ayrıca yapımcılar, oyunda Yüzbaşı Reynolds ile Inara arasında geçmişi konu alan bir aşk hikayesinin de olabileceğini de açıkladılar.
 
Mechanix, oyunun tanıtımı için dizi oyuncularıyla röportaj serisi yayınlanacağını duyurdu. Oyun, 2015 baharında satış raflarındaki yerini alacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0