Legend Online İncelemesi

8
0
0
0
0
Savaş oyunları kategorisinin en popüler oyunu olan Legend online, tarayıcı tabanlı olarak oynanabiliyor olmasıyla büyük ilgi gördü. Legend online 2014 yılının en iyi tarayıcı tabanlı oyunu seçildi ve 2015 yılına da bomba gibi bir giriş yaptı.


Savaş oyunları kategorisinin en popüler oyunu olan Legend online, tarayıcı tabanlı olarak oynanabiliyor olmasıyla büyük ilgi gördü. Legend online 2014 yılının en iyi tarayıcı tabanlı oyunu seçildi ve 2015 yılına da bomba gibi bir giriş yaptı. Bu başarının ardından Legend online 2 oyunu çıkarıldı. Ama ülkemizde halen Oasgames Legend Online'nin hazırladığı birinci oyunu ilgi görmekte. Kendine has grafiklerinin yanı sıra, legend hızlı giriş sistemi de oyunculara kolaylık sağlıyor. Ayrıca Legend online Türkçe oynanıyor olmasıyla Türk oyuncuların gönlünde önemli bir yer edindi.İlk olarak Legend online kayıt formunu doldurup üye olmanız gerekiyor. Sonrasında Legend online kur seçeneğine tıklayarak hızlı giriş sistemini bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Tabi tüm bunlar için legend online anasayfa ziyaret edip oradan bu isteklerinizi yerine getirecek seçimleri yapmanız gerekiyor. Oldukça beğenilen oyunu sizlere ekip olarak öneririz. En son olarak oyunun 2014 yılında online savaş oyunları kategorisinde de birinci olduğunu hatırlatmak isteriz. Hem şehir kurup hem de kahramanınızı geliştireceğiniz online legend oyunu denemenizi öneririz.

İndirmek İçin Tıklayın


Etiketler: legend online kaydol, legend onlıne oyna, legend online oasis, legend giriş, lotr legend online, legend online türkiye, joygame legend online, savaş oyunları oyna, strateji savaş oyunları
8
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
0
0
0
0