Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Oppenheimer'dan İlk Tanıtım Fragmanı [Canlı Yayın]

15
11
2
1
1
Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Oppenheimer'dan İlk Tanıtım Fragmanı [Canlı Yayın]
Oyuncu kadrosuyla dünyanın en çok beklenen filmleri arasında olan Oppenheimer'ın tanıtım fragmanı bugün paylaşıldı. Filmin tanıtım fragmanı, canlı bir döngü şeklinde yayınlanıyor.

Duyurulduğu günden beri özellikle oyuncu kadrosuyla sinema dünyasının en beklenen filmleri arasına girmeyi başaran Oppenheimer, bugün ilk tanıtım fragmanına kavuştu. Yakın zamanda ilk posteri yayımlanan filmin fragmanı, Universal’ın YouTube kanalında canlı yayın şeklinde paylaşıldı. Canlı yayın, fragmanı peş peşe gösterecek şekilde tekrara alındı.

Oppenheimer’ın yeni fragmanı, filmin atmosferi hakkında daha fazla ipucu verdi. Daha önce görsellerden de anlayabildiğimiz kadarıyla gergin bir havası olacağını düşündüren film, fragmanıyla da bunu gösterdi. Yayınlanmakta olan fragman şu şekilde:

Oppenheimer tanıtım fragmanı:

Oppenheimer, atom bombasının mucidi olan ve kendi icadının yıkıcı etkileriyle boğuşan J. Robert Oppenheimer’ın hikâyesini konu alacak. Oyuncu kadrosundaysa Hollywood’un neredeyse tamamı bulunacak. Filmde Cillian Murphy, Robert Downey Jr., Kenneth Branagh, Emily Blunt, Florance Pugh, Gary Oldman, Gustaf Skarsgard, Matt Damon, Jason Clarke, Jack Quaid, Michael Angarano, Rami Malek, Josh Hartnett, James D’Arcy, Josh Peck, Dane DeHaan, Tony Goldwyn, David Dastmalchian, Matthias Schweighöfer, Benny Safdie, Alex Wolff ve Alden Ehrenreich gibi ekrana tek başına bile sığmayan isimler rol alacak. Bu da yetmezmiş gibi filmin yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturacak.

Oppenheimer, 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek.

15
11
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
15
11
2
1
1