Tron Efsanesinin Motoru Gerçek Oldu

1
1
0
0
0
Aranızda Tron hikayesini bilmeyen var mı? Eğer bilmeyeniniz varsa hemen kısa bir arama yapıp bu efsanevi hikayeyi okuyun ve filmini izleyin. Eğer hikayeyi biliyorsanız Tron motorsikletini de biliyorsunuz demektir. Bu üst düzey motoru tamamen çalışır şekilde artık sokaklarda görmek mümkün olabilecek.
Aranızda Tron hikayesini bilmeyen var mı? Eğer bilmeyeniniz varsa hemen kısa bir arama yapıp bu efsanevi hikayeyi okuyun ve filmini izleyin. (çizgi filmleri de izlemeden geçmemek lazım) Eğer hikayeyi biliyorsanız Tron motorsikletini de biliyorsunuz demektir. Bu üst düzey motoru (Batman’nin motorunuda andırmıyor değil) tamamen çalışır şekilde artık sokaklarda görmek mümkün olabilecek.

Elektrik enerjisiyle çalışan motor, Andrew Colletion tarafından tasarlanıp üretilmiş. Motor, 96 volt elektrik ile şarj olabilen lityum bataryalara sahip. Ayrıca çalıştığında tekerleklerin içindeki mavi ışıklar yanıyor ve inanılmaz havalı gözüküyor.Böyle bir motorsikletin inanılmaz derecede pahalı olmasını bekliyor insan ama motor 25,000 ile 40,000 dolar arasında alıcıyla buluşuyor. Tabii ki bir motorsiklete göre pahalı ama sonuçta Tron efsanesini yaşatan bu motorsiklet insana farklı duygular yaşatabilir.Olurda satın almak isterseniz, buyrun linki.Kaynak : Gizmodo
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0