• Anasayfa
  • Otomobil
  • 200 Bin Dolarlık Ferrari'yi Stop Ettiren Adam ve Kendisiyle Hunharca Dalga Geçen İnsanlar

200 Bin Dolarlık Ferrari'yi Stop Ettiren Adam ve Kendisiyle Hunharca Dalga Geçen İnsanlar

0
0
0
0
0
200 Bin Dolarlık Ferrari'yi Stop Ettiren Adam ve Kendisiyle Hunharca Dalga Geçen İnsanlar
Muhtemelen 200 bin dolar civarındaki Ferrari'sini piyasa yapmak isterken stop ettiren adam, o sırada caddede kim varsa fena halde 'dalga geçilmeye' maruz kaldı. 
Altında Ferrari olan bir adamın ele güne rezil olması kadar utanç verici bir şey olabilir mi? Muhtemelen 200 bin dolar civarında ödeme yaparak satın aldığı Ferrari'siyle şöyle bir tur yapmak isteyen adam, trafik lambalarına geldiği sırada aracını stop ettirdi. Sanki bu anı bekliyorlarmış gibi cadde üzerinde bulunan herkes, Ferrari'yi kullanan kişiyle hunharca dalga geçmeye başladı.

Stop ettirdiği arabayı tekrar tekrar çalıştırmak isteyen fakat başarılı olamayan şoförün çevresinde bulunan kişiler, aracın yanından her otomobil geçtiğinde alkış kıyamet kopartarak adamla ağır 'maytap' geçmeye devam ettiler (maytap değil de rahat rahat 'şey' yazmayı isterdim ama RTÜK bu kadarına izin veriyor). Yeşil ışık yandıktan sonra güç bela otomobili çalıştırıp yoluna devam eden adam, muhtemelen ileride köşeyi döndükten sonra aracın anahtarını denize fırlatıp ağlayarak koşmaya başlamıştır. İzliyoruz efenim.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0