2016 Model Chevrolet Camaro'lar Görücüye Çıktı!

14
2
1
0
0
Kısa bir süre önce Ford, Shelby Mustang ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. O dikkatleri de öyle kolay kolay her araç dağıtamaz. Ancak öyle bir araç var ki... 
Chevrolet'nin efsane canavarı Camaro'nun yeni modelinin üstündeki örtü, sonunda Detroit, Belle Isle Park'da kalktı. Ve yeni, 2016 model Camaro görücüye çıktı.

6. nesil olarak görücüye çıkan yeni Camaro, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi en büyük rakibi, bu haberimizde de detaylı şekilde sunduğumuz Ford'un 50. yıla özel Shelby Mustang'i.Dış görünüş olarak o bildiğimiz kaslı yapısını yeni modelinde de koruyan araç, önceki modele göre yaklaşık 90 kg. kadar daha hafif.  Tabi yeni modelde değişen sadece araç ağırlığı değil. Camaro'nun iç dizaynı da, daha modern bir şekilde değişmiş. Orta konsolda 8-inçlik multi medya ekrana sahip araçta, direksiyon ve vites panellerinde de farklı tasarımlar kullanılarak karakteristik bir hava yaratılmış.

Aracın içinde bulunan ve Chevrolet yetkilileri tarafından 'İç Spektrum Aydınlatma' şeklinde adlandırılan sistem, iç mekanı tam 24 farklı renk seçeneği ile aydınlatmakta. Hatta 'rastgele' seceneğini seçerek, küçük çaplı bir ışık şovu da sizlere sunuluyor.Yeni Camaro üç farklı versiyonla sunulacak. İlk versiyon yeni baz 2,0 litrelik turbo beslemeli 270 HP gücünde bir motora sahip. İkinci versiyon ise 3,6 litrelik 335 HP motora sahip. Üçüncü versiyon, Camaro SS klasmanında olacak. 6,2 litrelik V8 motora sahip canavar 455 HP gücünde.
 
8 ileri vites, otomatik şansıman ve yol durum analizi sağlayan Magnetic Ride sistemi de aracın diğer özellikleri. 2016 model, yeni Camaro'ların fiyatı henüz açıklanmadı. Zaten açıklansa da söylemeyiz. Ne kendimizi ne de sizi üzelim. Boş verin.14
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
2
1
0
0