2017 Model Mercedes C-Class Coupe Görücüye Çıktı!

0
0
0
0
0
Mercedes'in yeni otomobili fuar öncesi ortaya çıktı.
Alman canavarı Mercedes'in sağlam hayran kitlelerine sahip modellerinden C-Class modelinin 2017 coupe versiyonu sonunda ortaya çıktı. Frankfurt'ta düzenlenecek olan otomobil fuarında beklenen araçi fuar öncesi ortaya çıkarak bir nevi süpriz de yapmış oldu.

Mercedes'in 2017 model C-Class Coupe'u için S-Class Coupe'un küçüğü diyebiliriz. Zira Mercedes ilk olarak C-Class'ı tanıttığında otomobil ''küçük S-Class'' benzetmeleri almıştı. İşte buradan yola çıkarak araca S-Class Coupe'un küçüğü diyebiliriz aslında.Aslında S-Class ile S-Class Cuope'un arasında olan ince çizgiyi ele aldığımızda, aynı çizgiyi C-Class ile Coupe versiyonu arasında da görmek mümkün. Yani Mercedes yeni modelini tanıtmasına tanıttı ancak, öyle beklenin dışında büyük süprizler yaparak gelen bir otomobil olduğu söylenemez C-Class Coupe'un. Tabi bu durumun aracın ihtişamını bastırdığı da kesinlikle söylenemez. 

Eski versiyonuna göre 1,7 inç daha uzun ve 0,6 inç daha yüksek olan 2017 model C-Class Coupe hakkında bilinenler şimdilik bu. Fuar öncesi ortaya çıkan aracın Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tüm detayları ile sunulması bekleniyor.Kaynak: Autoblog
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0