2040 Yılında Ferrari’ler Nasıl Görünecek?

0
0
0
0
0
Ferrari, 2040 yılında otomobillerinin nasıl görüneceğini görmek adına üniversiteler arasında bir tasarım yarışması düzenledi.
Ferrari, arada 25 yıl olmasına rağmen dünya genelindeki öğrencilerden Ferrari’lerin 2040 yılında nasıl görüneceğine dair çalışmalar yaptığı bir tasarım yarışması düzenledi. Yarışmanın son dört finalisti Alman Hochschule Pforzheim, College for Creative Studies, Seul Hongik Üniversitesi ve Valenciennes ISD-Rubika öğrencileri oldu.

İlk turda 50 okulun katıldığı tasarım yarışmasında, finale toplam dört üniversite kaldı. Her üniversitenin toplam 3 farklı tasarımı bulunuyor. Yarışmanın jüri üyeleri Sebastian Vettel, Paolo Pininfarina, Nick Mason, Jay Kay, Flavio Manzoni, Andrea Militello, Rodolfo Gaffino Rossi, Aldo Colonnetti, Franco Cimatti, Nicola Boari ve Marc Newson gibi seçkin isimlerden oluşuyor. Siz de bu yarışmaya katılıp beğendiğiniz tasarıma oy verebiliyorsunuz. Fakat öncelikle okulların Ferrari’lerin 2040 yılında nasıl görüneceğine dair yaptıkları çalışmalara bir bakalım:

Hochschule PforzheimCollege for Creative StudiesValenciennes ISD-RubikaSeul Hongik Universityİsteyenler şuradaki bağlantı üzerinden beğendiği tasarıma oy verebilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0