• Anasayfa
  • Otomobil
  • 300 Bin Dolarlık McLaren’i Satın Aldıktan 10 Dakika Sonra Ağaca Çarpan Dünyanın En Talihsiz Adamı

300 Bin Dolarlık McLaren’i Satın Aldıktan 10 Dakika Sonra Ağaca Çarpan Dünyanın En Talihsiz Adamı

1
0
0
0
0
İngiltere’de yaşayan bir adam, 300 bin dolar karşılığında satın aldığı McLaren 650S’i satın aldıktan 10 dakika sonra ağaca çarptı.
Talihsizlik mi diyelim, yoksa dikkatsizlik mi bilemedim ama sanıyorum ki bir insanın (özellikle erkeklerin) başına gelmesini isteyeceği en son şey, İngiltere’nin Essex bölgesinde yaşayan bu adamın başına geldi. Sen yıllarca paranı biriktir, gidip birçok kişinin rüyasında bile göremeyeceği McLaren 650S’e 300 bin dolar karşılığında sahip ol, 10 dakika sonra da ağaca küt diye geçir. Hakikaten olacak iş değil.

Saatte 100 km hıza 6 saniyede ulaşan bu canavar, ağaca çarparak bütün ön kaportasını yere bırakmış. Komşularının açıklamalarına göre aracını aldıktan kısa bir süre sonra şampanyayla kutlama yapmak isteyen şoför, aracın dengesini kaybedip ağaca çarpmış.McLaren’in bu modeli üzerinde bir lanet mi var bilinmez, geçtiğimiz yıl da aynı modeli satın alan başka bir müşteri bu sefer bir vale ile birlikte aracını satın aldıktan sonra evine doğru hareket ettiği sırada yoldan çıkmış ve çalılıkların içine doğru sürüklenmiş. Söylenenlere göre eğer müşterinin yanında vale olmasaymış, araç çok daha ağır hasar alabilirmiş. Keşke son müşteri de benzer bir şey yapsaymış, eğer aracı vale kullansaydı muhtemelen böyle bir kaza da gerçekleşmemiş olurdu. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0