Araç Kullanırken Telefonla Uğraşmayın!

2
2
0
0
0
Araç Kullanırken Telefonla Uğraşmayın!
Bazılarının bir türlü vazgeçemediği lanet huy olan araç sürerken telefonla uğraşma, belki bu video ile bir nebze olsun azalır.
Akıllı telefonların kullanımında olan artış, bu cihazları gündelik yaşamın değişmez şeylerinden biri haline dönüştürdü. Yemek yerken, sohbet ederken hatta tuvaletteyken bile elimizden akıllı cihazları düşürmüyoruz.

Bu durum araçlarda da geçerli. Toplu taşıma araçlarında zaman geçirme adına telefonla uğraşmak doğal bir durum haline geldi. Ancak aynı durum aracı süren kişi için geçerli değil. Hal böyle olunca artık insanlık olarak bıktığımız, daha fazla kurban vermek istemediğimiz ''trafik canavarı'' yeniden ortaya çıkıyor.

Bu tarz konularda insanları bilinçlendirmek adına son derece başarı işler ortaya koyan BBDO New York, yine yollardaki güvenliği ve bilinçliliği arttırma adına yürütülen kampanya kapsamında AT&T için bir video hazırlamış. ''Close To Home'' (Eve Yakın), araç kullanırken telefonla uğraşmayı ısrarla sürdüren ''sürücüleri'' bir nebze de olsa belki akıllandırır. 
 
2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0