Audi'den 605 Beygirlik Canavar: RS7 Sportcback Performance

1
0
0
0
0
Audi'den hem sahip olduğu motor ile performansıyla hem de dinamik görüntüsüyle bomba bir otomobil; RS7 SP.
Son dönemlerde otomobil firmaları canavar gibi motorları ile dikkat çeken araçlar üretme konusunda atağa kalkmış durumda. Yıl içinde bunun pek çok örneğini, pek çok farklı firmadan görmüştük. Şimdi ise benzer bir hamle, Alman devi Audi'den geldi.

Yeni otomobili RS7 Sportback Performance'ı tanıtan Audi, anlaşılan performans tutkunlarının tüm dikkatlerini üzerine çekmeye kararlı. Son derece sportif bir görünüme sahip RS7 SP'de ön plana çıkan en belirgin özellik, kuşkusuz sahip olduğu motor.750Nm tork üretebilen 4.0 TFSI V8 motora sahip olan araç, bu motor sayesinde 605 beygirlik efsane bir güce de sahip oluyor. Saatte 100 kilometre hıza ulaşması sadece 3,7 saniyesini alan RS7 SP'de 8 ileri vitesli otomatik şansıman mevcut. 

Özellikle iç dizayn olarak oldukça spor duran, tasarımında da sık sık karbon fibere rastladığımız Audi RS7, farklı paket seçenekleriyle maksimum 305 km/s'ye çıkabilmekte. Yine aracın farklı paketlerine göre fiyatında da doğal olarak değişimler olmakta. RS7'nin başlangıç fiyatı olarak Audi'nin istediği rakam ise 121.700 euro.

Audi RS7 Sportback Performance, önümüzdeki aydan itibaren başta Avrupa ülkeleri olmak üzere satışa sunulacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0