• Anasayfa
  • Otomobil
  • Bugatti'den Pagani'ye Efsane Araçların Yarıştığı Video!

Bugatti'den Pagani'ye Efsane Araçların Yarıştığı Video!

1
0
0
0
0
Otomobil sektörünün en efsane araçlarının bir araya gelerek yarıştığını düşünün. Sonra arkanıza yaslanıp bu videoların keyfini çıkarın.
YouTube'un dünyanın en büyük video platformu ve milyonlara ulaşabilmeniz adına önemli bir yer oluşu, pek çok kişiyi yükleyecekleri videolarda yaratıcılık sınırlarını zorlama adına teşvik etmekte.

Bu kişilerden biri de inanılmaz bir araba tutkunu olan Alejandro Salomon. Bu tutkusunu YouTube üzerinden insanlarla paylaşmak isteyen Salomon, YouTube'un en çok para harcanan videolarından birini oluşturmuş. Araba tutkunu olan birinin en fazla zevk aldığı şeylerden biri de tabiki otomobil yarışlarıdır. Salomon da birkaç otomobili bir araya getirerek yarıştıkları videolar çekmiş.Buraya kadar herşey normal. Ancak videoda birbirleriyle yarışan otomobiller şu şekilde; LaFerrari, Porsche 918, McLaren P1, Bugatti Super Sport ve Pagani Huayra... Yani bildiğiniz Salomon otomobil sektörünün All-Star maçını düzenlemiş. İşin can sıkan yanı ise, araçların Salomon'a ve arkadaşlarına ait oluşu. Yani ortada zengin arkadaşların misket oynar gibi piyasanın en pahalı arabalarını yarıştırdığı bir video var.

2 bölümden oluşan videoların bir özelliği de, araçlara herhangi bir müdahalede bulunulmamış oluşu. Yani bu video bir otomotiv devi tarafından çekilseydi, öne çıkarılmak istenen araca bazı ilave özellikler katılabilirdi. Ancak bu videoda araçların hepsi aynı koşulda bulunuyor ve yarış buna göre yapılıyor.
 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0