• Anasayfa
  • Otomobil
  • Bugatti’nin Yeni Efsanesi Chiron’un Bayiliğe Teslim Anına Ait Video

Bugatti’nin Yeni Efsanesi Chiron’un Bayiliğe Teslim Anına Ait Video

1
0
0
0
0
Bugatti’nin 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttığı 2.4 milyon dolar değerindeki otomobili Chiron’un, Monaco’daki bayiliğe teslim edildiği anlara ait bir video paylaşıldı.
Bugatti, efsane aracı Veyron’dan sonra otomobil severlerin büyük bir merakla beklediği Chiron’u 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmıştı. 2.4 milyon dolar fiyata sahip olan ve yalnızca 500 adet üretilen Chiron, saatte 420 km hıza ulaşan tam bir canavar. 1500 beygir motoru ve 4 adet geniş turboşarjı bulunan Chiron’lardan bir tanesi, birkaç gün önce Monaco’daki Bugatti bayiliğine teslim edildi.

Bu sırada bayiliğin önünde aracı görmek için bekleyen onlarca kişi içerisinde, YouTube’da WorldSupercars kanalından bir kişi de vardı. Chiron’u özel bir tırın içinden çıkarıldığı sırada kaydeden WorldSupercar kanalı, otomobil hakkında şu açıklamayı yapmış: “Araç inanılmaz etkileyici görünüyordu. Ayrıca çıkardığı ses, Veyron’a göre çok çok daha fazla. Aracın 2 metre uzağımdaki kamyondan yavaş yavaş geri çıktığında kalbim duracakmış gibi hissettim.Aracı tırdan aşağı indiren adamın muhtemelen direksiyonda parmak izinin kalmaması için eline geçirdiği plastik eldiven de gözlerden kaçmadı. Kanalın paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0