• Anasayfa
  • Otomobil
  • Eski Aracınızın Bir Akıllı Araca Dönüşmesini İster misiniz?!

Eski Aracınızın Bir Akıllı Araca Dönüşmesini İster misiniz?!

1
0
0
0
0
Bir şirket eski arabalarınıza yüklediği birkaç yazılımla birlikte bu araçları akıllı araçlara dönüştürebiliyor.
Hepimizin bildiği gibi ülkemizde görmeye alışık olduğumuz şeylerden birisi eski model araçlardır. Çoğunluğunu Şahin gibi efsaneleşmiş araçların oluşturduğu eski araçlar, ya maddi durumdan dolayı ya da alışkanlıklardan dolayı yenilenmezler. Maalesef bu yenilenmeyen araçlar günden güne eskiyerek bir noktadan sonra kullanılamaz hale geliyorlar. Eğer bu araçlardan birisine sahipseniz, Voyomotive adlı bir şirketin sizin için mükemmel bir teklifi var.

Voyomotive sahip olduğu "Voyo" adlı uygulamayla birlikte 1996 ve daha sonrasında üretilmiş tüm araçları, akıllı araca dönüştürebileceğini iddia ediyor. Bu uygulamayı araçlara yükleyen ve uygulamanın kullanılmasını sağlayacak olan donanımı araca yerleştiren şirket, araç sahiplerinin sadece 200$ gibi bir fiyat ödemesiyle bu işlemi gerçekleştirebileceklerini belirtiyor. Araca yüklenecek olan Voyo adlı uygulamasıyla aracınızı uzaktan kilitleyebileceksiniz/açabileceksiniz, aracınızın konumunu öğrenebileceksiniz ve EcoStart özelliğine kullanabileceksiniz. 


(Voyo'nun parçaları)

Şu an Kickstarter'da para toplayan Voyomotive, amacına ulaşmış durumda. 2016 senesinin Şubat ayında ilk ürün teslimatını gerçekleştirecek olan Voyomotive, satışını yaptığı Voyo'nun 2000$'lık araç eklemesinin yerini tuttuğunu belirtiyor.

Kaynak: Yahoo 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0