• Anasayfa
  • Otomobil
  • Garajındaki Arabaları Satsa Bir Ülkenin Ekonomisini Düzeltebilecek Boksör: Floyd Mayweather

Garajındaki Arabaları Satsa Bir Ülkenin Ekonomisini Düzeltebilecek Boksör: Floyd Mayweather

0
0
0
0
0
Var olan tüm sıkletlerde dünya şampiyonluğu bulunan ünlü boksör Floyd Mayweather, garajındaki lüks otomobillerinin arasına 3.5 milyon dolarlık Bugatti Chiron’ı ekledi.
Tüy, hafif, yarı orta, süper tüy gibi birçok sıklette dünya şampiyonluğu bulunan ve bu zamana kadarki tüm karşılaşmalarını yenilgisiz olarak tamamlayan boksör Floyd Mayweather, lüks otomobil tutkunluğuyla biliniyor.

Garajında Lamborghini, Ferrari, Mercedes, Bentley gibi lüks otomobil şirketlerinden araçlar bulunan Mayweather’ın son gözdesi ise Bugatti’nin henüz piyasaya çıkarmadığı 3.5 milyon dolar değerindeki Chiron. Asfalta düştüğü andan itibaren saatte 463 kilometre hız ile dünyanın en hızlı seri otomobili unvanına sahip olacak olan Chrion, Nisan ya da Mayıs ayı gibi boksörün garajındaki yerini alacak.

Floyd Mayweather’ın garajında yer alan, ağzımızın suyunun akmasına engel olamadığımız lüks otomobillerine aşağıdan bakabilirsiniz. (Ferrari Enzo’ya bi tur binebilir miyim Mayweather reyiz cool)

Bugatti - ChironBentley - MulsanneRolls Royce - DropheadFerrari EnzoFerrari 458
Ferrari 599Rolls Royce PhantomMercedes-Benz S600Lamborghini - AventadorMercedes SLSBugatti VeyronLamborghini MurcielagoMercedes SLR

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0