Hayalinizdeki Ford GT'yi Kafanıza Göre Oluşturun!

1
0
0
0
0
Dünyanın en eski otomobil üreticilerinden biri olan Ford'un en efsanevi süpersporu GT modelini nasıl istiyorsanız öyle hazırlayabilirsiniz.
Günümüzde binbir çeşit otomobil bulunmakta. Ancak her insanoğlunun bir hayalindeki otomobil olduğu da bir gerçek. Fiyat bazında oldukça yüksek olan süperspor araçlara da ilgi bu noktada bir hayli büyük.

Bu yazımızda ise yine seveni oldukça yüksek olan Ford GT'den bahsediyoruz. 3.5L V6 GTDI motora sahip bir Ford şaheseri olan GT'in yeni hali de oldukça haşin duruyor. Peki ya hayalinizdeki Ford GT'yi keyfinize göre oluşturmaya ne dersiniz?Yukarıda görebileceğiniz şekilde bir konfigürasyon ekranına sahip olan Ford GT'nin sitesinde tam manasıyla hayalinizdeki GT'yi yaratabiliyorsunuz. Ancak şu an için bu versiyonu daha hazır olmaması sebebiyle renk seçenekleri başta olmak üzere birkaç düzenlemeye izin verilmiş. Fakat ilerleyen zamanlarda daha detaylı bir konfigürasyon yapılabileceği belirtiliyor. (Benim yaptığım da haberin ana görselindeki sarı GT olduğunu belirteyim)

Tabii bir oyunda modifiye yapar gibi buradan sizin zevkinize uygun Ford GT yaratmak bir hayli zevkli, ancak ardından şu anda bulunmuyor olsa da "Satın Al" ya da "Sipariş Ver" diye bir butona basamamak da gerçekten bir hayli üzücü olacaktır... (Yine de umudu yitirmemek gerek, belki ilerleyen yıllarda gerçekten böylesine bir sipariş vereceksiniz) Ama yine de sizin konfigürasyonlarınızı yorum olarak bizlere atabilirsiniz. Bakalım farklı zevkler ile nasıl GT'ler ortaya çıkıyor.

Sizin istediğiniz tarzdaki Ford GT'yi buradaki bağlantıdan Configure yazan yere tıklayarak oluşturabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0