• Anasayfa
  • Otomobil
  • Jay Leno’nun Garajından Çıkan Darth Vader Konseptli Efsane Otomobil

Jay Leno’nun Garajından Çıkan Darth Vader Konseptli Efsane Otomobil

1
0
0
0
0
Jay Leno’nun Garajından Çıkan Darth Vader Konseptli Efsane Otomobil
Amerikalı komedyen Jay Leno, (gerçek adıyla James Douglas Muir) garajındaki efsane Darth Vader konseptli aracını yollara çıkardı.
Star Wars’ın son filmi Force Awakens için bu zamana kadar minimum para harcanarak maksimum reklamın yapıldığı film tanımlamasını yapabiliriz. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan filmle ilgili nereye baksak karşımıza bir içerik çıkıyor. ABD’li ünlü komedyen Jay Leno (gerçek adıyla James Douglas Muir), garajındaki araçlarını gösterdiği meşhur YouTube kanalı Jay Leno's Garage’dan bu sefer Star Wars’taki efsane karakter Darth Vader konseptli bir otomobil çıktı.

Darth Vader’ın kaskını andıran bu mühendislik harikası araç, aslında altıncı nesil bir Chevrolet Corvette. Ayrıca aracın yalnızca dış konsepti Darth Vader’ı andırmıyor; aracın içerisinde karakterin meşhur nefes alıp verdiği sesi de duymak mümkün.

Video 20 dakikalık bir uzunlukta. İlk bölümde aracın iç ve dış dizaynı anlatılıyor fakat yalnızca asfalt üzerinde nasıl göründüğünü merak ediyorsanız son 3 dakikasını izlemeniz yeterli olacaktır. (bi tur versene lan)
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0