• Anasayfa
  • Otomobil
  • Kenwood CarPlay ve Android Auto İçin Araç İçi Ekran Üretti

Kenwood CarPlay ve Android Auto İçin Araç İçi Ekran Üretti

0
0
0
0
0
Kenwood CarPlay ve Android Auto İçin Araç İçi Ekran Üretti
Pioneer ve Alpine gibi araç aksesuarları ve araç için kitler üreten firmaların Google’ın Android Auto ve Apple’ın CarPlay sistemleri için ürettikleri akıllı ekranlara bir yenisi de Kenwood’dan eklendi. Üstelik Kenwood, işletim sisteminize göre seçim yapma zorunluluğunuzu da kaldırıyor.
Ekranı kapatıp açmadan ya da hiçbir ayarını değiştirmeden Apple CapPlay ya da Android Auto arasında değişiklik yapabildiğiniz Kenwood’un bu sistemi, iOS ya da Android cihazınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ekranın yanı sıra her iki işletim sistemine de adapte olmuş yapısı ile araç sahiplerinin en iyi tercihi olarak görünüyor.

Kenwood’un araç elektroniği departmanının Pazarlama Müdürü Tony Mercado, “2016 ve 2017 yıllarında 40 kadar modelde ya Apple ya da Google’ın işletim sistemlerinden birisi ile uyumlu bir kit olacak, Kenwood olarak biz, pek çok üreticiden önce her ikisini de aynı platformda sunmayı amaçladık” diyor ve 900 ile 950 Dolar fiyat etiketine sahip iki ürünlerinin dokunmatik ekranları ile hem Apple Maps’e, hem de Google Now özelliklerine ulaşabildiğinizi belirtiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0