• Anasayfa
  • Otomobil
  • Lamborghini Murcielago İle Karda Harika Drift Görüntüleri!

Lamborghini Murcielago İle Karda Harika Drift Görüntüleri!

1
0
0
0
0
Lamborghini Murcielago İle Karda Harika Drift Görüntüleri!
Otomobil sporlarına ve otomobillere hayran kitlenin en sevdiği şov olan drifti Lamborghini Murcielago ve karda yapılmasıyla efsane görüntüler ortaya çıktı.
Otomobilleri çok seven kişilerin belki de en çok hoşuna giden görüntüler muhteşem drift ya da yanlama olarak bilinen anlar olduğunu hepimiz biliriz. Usta şöförlerin yapabildiği bu muhteşem görüntüler özellikle Hızlı ve Öfkeli serisiyle iyice tavana fırladı.

Oyunlarda bile yapması harika olan bu görüntüyü Lamborghini Murcielago gibi efsanevi bir otomobilde hem de karda izlemeye ne dersiniz? Eğer şahane olacağını düşünüyorsanız sizi bekletmeden aşağıdaki videoya alalım;
 

Jon Olsson isimli sürücü tarafından kullanılan Lamborghini Murcielago LP 640, Norveç'te bulunan kar tatili köyü Fonna Glacier Ski Resort'ta şahane bir şov gerçekleştirmiş oldu. Üç yıl süren modifiye işlemlerinin ardından %100 karbon LP670 kiti, Michelin kar lastikleri, IPE egzoz sistemi ve BRL ses sistemi kullanılan araçta 6,5 lt V12 motoru 631 beygir güç üretebiliyor. 6 vitesli yarı otomatik şanzıman ya da 6 vitesli manuel şanzımana yer verilen araç, yukarıdaki şovdada şahane bir iş çıkarmış oluyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0