470 Beygirlik Maserati Motoruna Sahip Hayvani Motorsiklet: Lazareth LM 847

1
0
0
0
0
Lazareth LM 847 adındaki motorsiklet, tamı tamına 470 beygir gücündeki Maserati motorunu kullanarak görüp görebileceğiniz en canavar motorsikletlerden biri haline gelmiş!
Maserati markasını bilmeyeniniz yoktur. Tıpkı Ferrari, Porsche, Bugatti gibi Super Sport araç üreticisi olan firma, oldukça performanslı motorları ile de araçlarını tabiri caizse canavara dönüştürebiliyor. Peki ya hiç düşündünüz mü "Acaba böylesine sağlam motorları bir motorsiklete taksak ne olur?" Merak ediyorsanız Lazareth adlı fransız motorsiklet üreticisi tarafından bunu görebilirsiniz.

Lazareth LM 847 adındaki motorsiklet, kalbindeki tam 470 beygirlik Maserati'nin V8 yapılı motoru ile göz kamaştırıyor. Batmobile'den ayrılarak kullanılabilen Batpod'a benzer bir tipi olan bu canavara kırmızı da efsane gitmiş!Önde 2 arkada 2 olmak üzere 4 adet Michelin Power Cup Evo tekerleğe sahip olan ve görünüşünü bozmaması açısından çamurluk ile kapatılan motorsiklet 4.691 cc hacme sahip. 400kg gibi heybetine göre iyi bir ağırlığı olan bu haycancıl arkadaşımızı kullanmak iste her yiğidin harcı olmasa gerek. (Ama bir tur bile verseler efsane olur bak)Polyester ve karbon fiberden gövdeye sahip olan bu motorsiklette önde 255mm çaplı Brembo'nun arkada ise Etriers Nissin'im 420mm çaplı toplam 4 adet disk freni bulunuyor. 2.65m uzunluk ve 90cm genişliği olan bu dev, 1m de yüksekliğe sahip.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0