Lincoln'un Yeni Navigator'ı Hem Güçlü, Hem Kanatlı!

1
0
0
0
0
Lincoln'un Yeni Navigator'ı Hem Güçlü, Hem Kanatlı!
Amerikalı lüks otomobil üreticisi Lincoln, New York otomobil Fuarı'nda yeni Navigator konpetini sergiledi. SUV sınıfındaki aracın yukarı doğru açılan kanatları görenleri şaşırıyor.
New York Otomobil Fuarı yeni araçların tanıtımına sahne oluyor. ABD’li lüks otomobil üreticisi Lincoln, SUV sınıfında popüler olan aracı Navigator’ın yeni konseptini etkinlik kapsamında sergiledi. Boyutlarıyla ve lüks donanımıyla kendi sınıfında zirveye ulaşan Navigator’ın yeni konsepti sınırları biraz daha zorlayacak.

 Kanatlı Navigator!

Aracın en ilgi çekici yanı yukarı doğru açılan kapıları. Kanat görünümü sağlayan bu kapıları bazı spor otomobillerde de görüyoruz ancak bu sınıf bir araçta görmek açıkçası beni şaşırttı. Tabii ki aracın tek etkileyici yanı bu sıra dışı kapı tasarımı değil. Lincoln, yeni konsept Navigator’un iç donanım ve motor tarafında da önemli güncellemeler yapmış.
 

 Daha Güçlü Motor, Daha Konforlu İç Donanım

Hali hazırda satışta olan Navigator’ın 380 beygir güç üretebilen motoruna karşın, yeni konseptte 400 beygirden fazla güç üreten 3.5 litrelik “twin-turbocharged” motor kullanılıyor.  6 koltuk bulunan otomobilde, koltukların pozisyonu 30 farklı şekilde ayarlanabiliyor. Cihazın iç donanımında eğlence ve güvenlik de üst düzeyde tutulmuş. Dijital dokunmatik ekrana sahip cihazda, yerleşik Wi-Fi bağlantısı ve Revel ses sistemi bulunuyor. Otomatik fren sistemi ve park asistanıyla gelen yeni Lincoln’de 360 derecelik görüş sağlayan balık gözü bir kamera da kullanılıyor. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0