• Anasayfa
  • Otomobil
  • Parası Neyse Verip Almak İsteyeceğiniz Muhteşem Ötesi BMW M4 Konsepti!

Parası Neyse Verip Almak İsteyeceğiniz Muhteşem Ötesi BMW M4 Konsepti!

1
0
0
0
0
BMW M4'ün baz alınarak hazırlanan ve tamı tamına 710 beygirlik motora sahip MAMBA GT3 Street Concept isimli araç BMW M serisi sevdalılarına "M4 de neymiş" dedirtecek kadar şahane duruyor.
Hemen yazının başında söyleyeyim. Galiba bu yazımıza konu olan araç şimdiye kadar gördüğüm ve beni en çok etkileyen konsept oldu. Normalde modifiye konusunda usta olan bir firma Hoffy Automobiles tarafından hazırlanan ve BMW'nin sevilen performanslı aracı M4'ten ilham alınarak hazırlanmış olan Mamba GT3 Steet Consept isimli araç gerçekten BMW M4'ü seven varsa artık bakmayacakları ve sahibi varsa arabasına küstürecek kadar kusursuz hazırlanmış.

710 beygir günücünde bir motora sahip olan GT3 konseptinde 0'dan 100'e çıkış süresi 3.1 saniye gibi oldukça etkileyici seviyede. 338km maksimum hıza kilitlenen araç Mamba GT3 adıyla da Şubat 2016'da görücüye çıkartılmayı planlanıyor.Her ne kadar Bavyeralı otomobil devinden ilham alınmış olsa da BMW'nin bu aracın tasarımını gördükten sonra baş tasarımcısına yol vermiş olabileceğini düşündürecek kadar şahane olan Mamba GT3'te akıllı araç özelliği de bulunuyor. WiFi, Bluetooth vb teknolojileri barındıran araç 3lt ve twin turbo motoruyla da adeta bir performans canavarı olacak.Deyim yerindeyse BMW'ye "Aha performans otomobili dediğin böyle yapılır aga" diyen firmanın aracın fiyatına dair bir detay vermiyor. Ancak fiyatı ne olursa olsun bu arabayı alacak insanın çok olacağını düşünüyorum. (Yani alabilecek kadar alım gücüm olsa gözümü kırpmadan ön sipariş verirdim)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0