• Anasayfa
  • Otomobil
  • McLaren'in Mauvine Mavisi İle Gösterdiği Süper Arabası 570S, Garip Bir Şekilde Mor Çıktı

McLaren'in Mauvine Mavisi İle Gösterdiği Süper Arabası 570S, Garip Bir Şekilde Mor Çıktı

1
0
0
0
0
Dünyanın ünlü spor otomobil üreticilerinden McLaren'in New York Autoshow'da gösterdiği 570S, Pebble Beach Concours d'Elegance'da Mauvine Mavisi adı ile şova katılmasına rağmen ilginç bir şekilde mor renk olarak gözüktü.
McLaren spor araba üreticisini hepimiz biliyoruz. Birçoğumuz da McLaren Mercedes F1 takımından duysak da McLaren firması tarafından da süper arabalar üretilmekte. Bu şirketin son kozu ise Nisan ayında yapılan New York Otomobil Fuarı'nda tanıttığı 570S modeli idi.

180.000 Dolar satış fiyatına sahip olan araç 3.8 litre twin-turbo V8 motoru ve 562 beygir gücü ile oldukça hızlı olabilen 570S, McLaren Special Operations (MSO) tarafından Mauvine Mavisi boyası ile gösterildi. Ancak işin ilginç tarafı ise "mavi" denilen aracın tamamen mor renge sahip olması. Evet, bildiğiniz mor renkli bir süper araba olarak karşımıza tekrar çıkıyor McLaren 570S. Mavi'yi geçtik, maviye yakın herhangi tonu bile bulunmayan arabaya mor bir dokunuşun da ilginç bir çalışma olması da ilgi çekiyor.Pebble Beach Concours d’Elegance'da şov amaçlı özel bir boyama yapılan aracın bu renk seçeneğiyle piyasaya çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Ancak böyle çıkarsa alan olur mu orası meçhul. Fakat açıkca belirtmek isterim ki mavi diye yutturulmaya çalışılmış mor renkli McLaren 570S'in oldukça şık durduğunu da belirtmek gerekli. Yani mor falan ama böyle de çatır çatır kullanılır. Hatta mor diye ekstra ilgi falan çeker.Merak ettiğim şey ise acaba 180 Bin Dolar bayılıp "Abi aracın rengi mor olsun" diye isteyen olup olmayacağı. Olursa da saygımız var elbet, sonuçta para ve araba onun olacak. Bakalım, araç satışa çıktığında bu tarz bir satın alım görecek miyiz, merak ettim şahsen.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0