• Anasayfa
  • Otomobil
  • Mercedes Benz'in 2017 Model E-Class Canavarı Ortaya Çıktı

Mercedes Benz'in 2017 Model E-Class Canavarı Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Her şirket geleceğe yönelik yatırımlar, projeler yapar. Bunlardan biri de Mercedes, Alman devinin şimdiden 2017 planı hazır.
Biz daha 2016 model otomobillere kavuşmadık, Mercedes Benz koşar adım 2017 model araçlarından haberler vermeye başladı. Bilim kurgu filmlerini aratmayan E-Class ile karşımıza çıkacak Mercedes, aracında tabiri caizse ne varsa kullanmış.

Araçta en fazla ön plana çıkan özellik, akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir olması. Uygulamanın pek çok özellik sunmasıyla birlikte, aracı park etme gibi önemli imkanlar da sağlamakta. Bu özelliğin en güzel yanlarından biri, araçtan çıkıp uzaktan kumandalı araba kontrol eder gibi park işlemi yapabilmeniz (tabi aynı şekilde aracı park ettiğiniz yerden de çıkarabiliyorsunuz).Ayrıca araçta adaptif farlar, LED aydınlatmalar, adaptif hız kontrol ünitesi, yaya dâhil çarpma algılayıcısı, otomatik frenleme, çapraz trafik algılayıcısı, arka koltuk emniyet kemeri ve hava yastıkları, kaza anında sesten kulak zarını koruyucu sistem gibi yüksek teknoloji ürünü şeyler de bulunmakta. Bu özelliklerin yine çoğu telefon uygulaması sayesinde devam edilmekte.Mercedes'in bu canavarını önümüzdeki aylarda daha çok konuşacağız gibi duruyor.
 

Kaynak: BGR
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0