• Anasayfa
  • Otomobil
  • Milyon Dolarlık Porsche 918 Spyder’in 3 Saniyede Haşatını Çıkardı

Milyon Dolarlık Porsche 918 Spyder’in 3 Saniyede Haşatını Çıkardı

0
0
0
0
0
Milyon Dolarlık Porsche 918 Spyder’in 3 Saniyede Haşatını Çıkardı
Saint-Tropez’deki Nikki Beach’te kaydedilen görüntülerde bir kişi, milyon dolarlık Porsche 918 Spyder’ın 3 saniye içinde haşatını çıkartıyor.
Bizim buralarda muhabbetler arasında söylenen ‘sürmesini bilmiyorsan sürmeyeceksin’ cümlesine kesinlikle katılıyorum. Sürmesini bilmiyorsan eğer gerçekten sürmeyeceksin. Bir kişinin ehliyetin olması, arabayı sürmesi için yeterli bir sebep değil. Çünkü bu kafa yapısındaki kişiler, kendi sağlıklarını düşünmedikleri gibi çevresinde bulunan insanları da pek düşünmezler. Kafa yapısından kastım, güvenli sürüşü önemsemeyen ve araba sürmeyi yalnızca şov amaçlı yapan kişiler. Kristina isimli kişinin Instagram sayfasında paylaştığı videoda, tam da bu söylediklerimize örnek olacak bir kaza yaşandı.

Milyon dolar değerindeki Porsche 918 Spyder’ın yanına kız arkadaşını alıp gezintiye çıkmak isteyen bir kişi, muhtemelen alkolün de etkisiyle gazı köklüyor ve aracını park halindeki başka bir araca çarpıyor. Üstelik çarptığı aracın hemen arkasında 3-4 kişilik sohbet eden bir gruba yaptığı hamleyle çarpmaktan son anda kurtuluyor.

Kristina’nın Instagram sayfasından paylaştığı videoları sırasıyla aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Рубрика: #ПляжнаяЖизнь в #StTropez #СанТропе. Сегодня на #Никкибич, русские, #разбили #спортивнуюМашину #Porsche #Порше. Избыточное внимание окружающих вскружило голову #РусскомуПарню так, что он не вписался в поворот, и слава богу сбил бардюр, а не прохожих. #KristinaLifeTime for #StTropezRussianBlog #WelcomToSaintTropez #WelcomToStTropez ENG: #Beach #life in #StTropez # SanTrope. #Today at Nikki #Beach, #Russian, defeated #sportsCar #Porsche918 #Spyder. Many attention of others turned the heads of #RussianGysso that he does not fit into the rotation, and thank God knocked bardyur, not passers-by. FR: La vie de plage dans #StTropez #SaintTropez Aujourd'hui à #NikkiBeach, #russe, battus #voiture de sport #Porsche918Spyder Attention boky beaucoup des autres fait tourner la tête de Russie # gars pour qu'il ne rentre pas dans la rotation, et je remercie Dieu frappa bardyur, pas les passants.

Kristina (@kristina_lifetime) tarafından paylaşılan bir video ()

 

Рубрика: #ПляжнаяЖизнь в #StTropez #СанТропе. Сегодня на Никки бич, русские, #разбили #спортивнуюМашину #Порше918Спайдер #Порше Избыточное внимание окружающих вскружило голову #РусскомуПарню так, что он не вписался в поворот, и слава богу сбил бардюр, а не прохожих. #KristinaLifeTime for #StTropezRussianBlog #WelcomToSaintTropez #WelcomToStTropez ENG: #Beach #life in #StTropez # SanTrope. #Today at #NikkiBeach, #Russian, defeated #sportsCar #Porsche Many attention of others turned the heads of #RussianGysso that he does not fit into the rotation, and thank God knocked bardyur, not passers-by. FR: La vie de plage dans #StTropez #SaintTropez Aujourd'hui à Nikki #Beach, #russe, battus #voiture de sport #Porsche918Spyder #Porsche918 #Porsche boky beaucoup des autres fait tourner la tête de Russie # gars pour qu'il ne rentre pas dans la rotation, et je remercie Dieu frappa bardyur, pas les passants. #EpiBeach #Pampelone #Epi

Kristina (@kristina_lifetime) tarafından paylaşılan bir video ()
 

Рубрика: #ПляжнаяЖизнь в #StTropez #СанТропе. Сегодня на Никки бич, #русские, #разбили #спортивнуюМашину #Порше918Спайдер #Порше окружающих вскружило голову #РусскомуПарню так, что он не вписался в поворот, и слава богу сбил бардюр, а не прохожих. #KristinaLifeTime for #StTropezRussianBlog #WelcomToSaintTropez #WelcomToStTropez ENG: #Beach #life in #StTropez #SanTrope. #Today at Nikki #Beach, #Russian, defeated #sportsCar #Porsche918 attention of others turned the heads of #RussianGysso that he does not fit into the rotation, and thank God knocked bardyur, not passers-by. FR: La vie de plage dans #StTropez #SaintTropez Aujourd'hui à #NikkiBeach, #russe, battus #voiture de sport #Porsche #Porsche918 #Porsche918Spyder des autres fait tourner la tête de Russie # gars pour qu'il ne rentre pas dans la rotation, et je remercie Dieu frappa bardyur, pas les passants. #EpiBeach #Pampelone #Epi

Kristina (@kristina_lifetime) tarafından paylaşılan bir video ()

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0