• Anasayfa
  • Otomobil
  • Nissan'dan Oldukça İlginç Fütüristik Tasarımlı 4x4: Gripz

Nissan'dan Oldukça İlginç Fütüristik Tasarımlı 4x4: Gripz

0
0
0
0
0
Frankfurt Otomobil Fuarı'nda Nissan tarafından tanıtılan Gripz adlı konsept araç, Nissan'ın haylazı Juke modelinin gelecektei hali gibi fütüristik tasarım detaylarına sahip.
Otomobil fuarlarının en dikkat çekici tarafları güçlü ve tasarımsal olarak oldukça dikkat çekici araçlar olsa da aynı zamanda gelecekten günümüze yansıyan fütüristik konsept araçlar da oldukça merak edilir. Frantkfurt Otomobil Fuarı'nda da binbir çeşit araç olmasına rağmen Nissan tarafından tanıtılan yeni konsept 4x4 olan Gripz, oldukça fütüristik ve ilgnç tasarımı ile dikkat çekti.

Ülkemizde "şehrin haylazı" olarak geniş yer bulan Juke modelinin bundan birkaç yıl sonraki hali olacakmış hissiyatı veren Nissan Gripz oldukça haşin ve agresif görünümü ile dikkatleri üzerine topladı.Pure Drive e-Power adında hibrit bir motor sistemini barındıracak olan Nissan Gripz, Nissan'ın da elektrik araçlarına yönleneceğinin bir kanıtı olarak dikkat çekiyor. Hem sportif, hem agresif ve aynı zamanda 4x4 araçların ağırlığını hissettiren Gripz'in ön kapıları kanat gibi açılırken arka kapılar da ters açılıyor.Üstten bakınca bir uzay mekiği esintisi veren araç oldukça farklı bir ön konsol tasarımına sahip. Direksiyon ise nedense bana 80lerin 90'ların kamyon direksiyonunu andırdı. Bakalım siz sevecekmisiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0