Nissan GTR Değişim Geçirecek

6
0
0
0
0
Datsun GTR ile başlayan GTR furyası, Hızlı ve Öfkelide doruk noktasına ulaşmıştı. Son model ise GTR her zaman süper otomobiller listesinde üst sıralarda yer alıyor. Şimdi Nissan bir adım daha ileri gidiyor.
Skyline GTR R34 ile Japon modiye araçların uç noktası olarak gösterilir her zaman. Daha sonra çıkan GTR ise kişilik bir süper spor bir otomobil olması ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Nissan şimdi bambaşka bir plan yapıyor. Bu kadar iyi bir otomobil olan Nissan GTR şimdi daha fütüristik tasarımla karşımıza geçecek. En azından sızdırılan herşey bu yönde.Japon üretici Nissan (Ya da sevdiğim tabirle Datsun) yeni canavarında Hibrit motor teknolojisi kullanacak. Öyle ki bu otomobil 0-100 km hıza 2.8 saniyede ulaşacak. Nismo modeli 1240 beygir güç üretecek 3.0 litre twin turbo motora sahip olacak. Bu da Datsun'un kanatlanıp uçacağına işaretir.  Eski modelin elle yapıldığını ve hiçbir otomobilin gücünün birbiri ile aynı olmadığını varsayarsak bu verdiğimiz değerler ortalama olarak kalacak.Tasarım anlamıyla dıştan çok farklı olması beklenen GTR'ın eski modelleri gibi yine 4 kişilik bir oturma düzenine sahip olması bekleniyor. Öyleki Datsun arka koltuklarda sunduğu diz mesafesiyle sınıfındaki en iyi otomobil ünvanına sahip. Dünyanın en teknolojik otomobillerinden biri olan GTR bakalım yeni modelde bize neler sunacak, hep birlikte göreceğiz.

6
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
0
0
0
0